| feraryyy78 a întrebat:

Sal TPU. Intr-o saptamana am pierdut o suma de 600 de ron pe o prostie. Puteti sa imi dati cateva idei cum as putea obtine aceasta suma inapoi intr-o perioada de timp scurta (o luna)? Si nu doresc raspunsuri gen pariuri sportive sau alte idei. Si ca sa puteti da sfaturi mentionez ca sunt in liceu!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate reusesti ca, dupa un somn bun, sa te trezesti destept. Ceea ce, in cazul tau, pare o utopie (Google it!).

| Nastase_Robert_1998 a răspuns:

Incearca sa ajuti lumea contra cost
Incearca sa te angajezi pe timpul unei vaccante