| yiulius a întrebat:

spuneti-mi si mie va rog un program care de fiecare data cand instalez ceva sa cera o parola sau nu-s altceva (fratele meu joca un joc pe care nu il supor si il sterg mereu din pc iar el il trage din nou si il instaleaza imi trebuie ceva care sa nu-i mai dea voie sa il instaleze) daca cunosteti va astept cu raspuns DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Crează-i un User fără drepturi de administrator, și repede că poate ți-o ia înainte.

Și totuși,
Eu nu înțeleg, dacă folosiți amândoi pc-ul la comun ce te fierbe pe tine că el se joacă (exemplu) Metin2 și tu Fifa? Ai grijă într-o bună zi poate-ți dispar fișierele preferatehee hee din computer.

| yiulius explică (pentru ahlrh):

Da este si asta o idee dar am auzit de niste programe care interzic sa-i spun asa instalare putand fi deblocata interzicerea asta printr-o parola mersi oricum