| ely001 a întrebat:

am o problema.De fiecare data cand inchid Pc-ul trebuie sa astept sa se instaleze niste update-uri. Uneori nu se instaleaza si trebuie sa-l sting fortat...Ce pot face? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Update-uri la care sistem de operare? daca folosesti xp, intri pe Control Panel /Automatic Updates / bifezi Turn off automatic updates

| ely001 explică (pentru Andrei7520152):

Folosesc windows 7

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ok, atunci intri pe start - All Programs - Windows Updates, si de acolo poti inchide windows updates