| z3kko a întrebat:

Sall allbig grin cmf voi :X:X:X
all am si eu o prb care trebuie rezolvata urgent poate ma puteti ajuta :X:X:X
eu stau cu o afta de ceva tmp si pana acum am avut parola de la id si hi5 ei si acum si-a schimbat parola ceea ce ma face sa banuiesc ca imi ascunde ceva si as vrea daca se poate sa pot afla parola de la idstraight face apropo imi pare ca am si datele necesare de cand i-am facut id :X:X:X nu stiu sigur o sa le caut big grin dar daca nu am datele alea care le faci la id stiu ca fara alea nu se poate afla o parolastraight face daca ii aflu actuala parola de la id ii putem afla si datele de la id de cand sia facut id? sa ii retin datele ca pe viitor poate si-o schimba iar si vreau sa ii stiu acele date tongue va rog din inima ajutati-ma chiar trebuie sa ii aflu parola si datele de la id va rog va rog va rog[-o< va multumesc din suflet all :X:X:X o zi bunabig grin

1 răspuns:
| cristiannn_8836 a răspuns:

Pai decat sa ii afli parola mai bine o intrebi.
Desigur ai putea folosi un "Keylogger" dar nu stilaughing.(eu stiu da nu umblu cu hackerelitongue)!
Bafta!