| Ronaldo7cr7 a întrebat:

Vreau sa-mi aflu parola de la un id vechi cineva mi-a schimbat-o si numai stiu parola nici datele alea straight face vrg ajutati-ma dau funda :X

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai poti recupera nimic! Daca ti-a schimbat parola si tu nu mai stii datele atunci ...Adio! Oricum si cu date si tot nu mai puteai face nimic! Imi pare rau!

| misterioaѕa a răspuns:

Daca nu stii raspunsurile de la intrebarile care le-ai pus cand ti-ai facut id-ul nu o sa poti face nimic, astept raspuns