| Mihaelutsaa a întrebat:

Buna:d. Daca stiu parola de la hi5 mi-o pot afla pe cea de la ID thinking Nu de alta dar am facut o mare prostie : mi-am schimbat parola de la id si acum nu mai stiu ce parola mi-am bagat straight face Stiu ca atunci cand nu o sti pe cea de la hi5, o poti afla. Urgenta :-s Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| marywsbossxxx a răspuns:

Nu din pacate! nu o poti afla...numai daca nu iti aduci aminte :d!
-ce iti recomand e sa sa faci ce fac si eu: adica iti iei un caiet si un pix si iti notezi pe ele toate parolele si user name la toate conturile+adresa[ex: www.getjar.com]! apoi bagi pixul in caiet si le arunci intr-un sertar, si cand ai nevoie sau uiti, tragi sertarul si. voila! si ai sa vezi ca viata devine mai usoara.:) ti le notezi si nu iti mai bati capu!
-eu am 2 pagini de studentesc pline cu conturi pe diferite situri!
-merita sa iti faci sa fii mai in siguranta! te rog fa-ti!
multzam! dai fundita? :d

11 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Www.mail.yahoo.com
si dai click la i forget my password! succes!

| andreiyo50 a răspuns:

Nu. Cand uiti parola de la hi5 primesti un e-mail pe ID si o schimbi, dar cand uiti parola de la ID nu ai cum sa primesti mesaj pe hi5.

| Iuliaana a răspuns:

Din pacate nu poti, daca ai uitat parola de la hi5 o poti recupera cu ajutorul id`ului, dar nu si invers pentru ca intai ti-ai facut id`ul apoi hi5`ul. Deci hi5`ul se ''bazeaza'' pe id nu id`ul pe hi5. Intra pe http://www.ymvista.com/......-recupera/ ai pasii, acum trebuie sa mai stii datele pe care le-ai scris atunci cand ti-ai facut id`ul, multi pun la intamplare acele date, si cand se afla in situatia in care esti si tu regreta dar.bafta!
fundita?:)

| oanna_7222 a răspuns:

Nu.invers merge treaba. daca stii parola de la id ti`o poti afla si pe ce`a de la hi5.hi5`u n`are nici o treaba cu parola ta de la id big grin

| nairpic a răspuns:

Salut! Ca sati recuperi parola de la id intra pe :https://login.yahoo.com/......nfig/login si dai la recover recover your ID and/or password! Sper ca te-am ajutat! Acolo ai mai multe intrebari despre tine1Si trebuie sa raspunzi! Iar la final iti pui o alta parola! Bafta! Acum pls o fundita mica

| danaalexa a răspuns:

Nu cred, hi5 e facut dupa id idu nu e facut dupa hi5laughinglaughing

| marywsbossxxx a răspuns:

Ms!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorin_dumitru_21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sparge parola la un hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu merge

| Mihaelutsaa explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, tocmai ce mi-am amintit`o happy