| Roxana_2818 a întrebat:

Acum ca incepe vacanta si ma plictisesc, spuneti-mi un job online la care sa pot lucra (funda). Multumesc

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Poti incerca jocurile de pe facebook, Cityville, Farmville, It Girl.Nu o sa te plictisesti de ele.Bafta!

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna:).
eu iti rekomand jocul farm frenzy, il poti downloada dupa site-ul www.myplaycity.ro,sunt jocuri foarte frumoase, si site-ul nu are pic de virus:x.

| Danyel a răspuns:

Incearca sa-ti faci un blog-spot prin BLOGGER.Este imposibil sa te plictisesti cand lucrezi la un blog-spot.Succes! Funda?

| Roxana_2818 explică:

Si din ce castig bani?