| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall all
VA ROG RASPUNDETI CAT MAI REPEDE POSIBIL!
Am vorbit iar cu fata aia si am invitat-o la un suc. Mi-a raspuns ca : Daca e vreme faina poate. Na ce trebuie sa fac acum? Sincer aici deja e vremea faina, nu mai ploua precum ieri cand am intrebat-odaca ar vrea sa vina la suc. Na acum ce trebuie sa fac? Sa o intreb acum daca vine? Par prea insistent? Daca ii dau timp sa gandeasca la un moment dat va uita ca am invitat-o. Atunci ce ar trebui sa fac? Cum sa,, schimb,, intalnirea de la mers la suc la plimbare in parc? Ca banuiesc ca ar fi mai bine daca as invita-o la o plimbare in parc pentru inceput. Ce sa fac?
FUNDA

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fetita te refuza tacticos(te duce cu vorba). Numai ca tu nu iti dai seama de asta.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă ți-a confirmat că va ieși cu tine dacă e vreme frumoasă atunci ar trebui s-o chemi fără să mai stai pe gânduri.

Mult curaj!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Roaga-te sa fie vreme faina, no.

| MskDesign a răspuns:

Pai ce astepti?! Curaj! Daca a zis ca daca va fi faina, poate va iesi.
Spune-i ca ai vrea sa iesiti in parc sa va plimbati si la un suc. Daca te va refuza, ia-ti gandul de la ea, ca nu e interesata de tine, dar nu cred.

| Ibrahimovic a răspuns:

Uite cum sta treaba.
Daca simte ceva pentru tine si ii face placere sa stea in prezenta ta, in mod normal, va iesi fara cea mai mica remuscare. Nu ar trebui sa fie nevoie sa-i amintesti iar!
In schimb, daca a spus ca va iesi doar pentru a scapa de intrebarile tale, e clar ca nu vrea sa iasa cu tine. happy

| CryShiAtat a răspuns:

Atâta timp cât te place nu mai contează aşa mult unde va avea loc întâlnirea. Important este să vă asimţiţi bine.
Să vă distraţi! :*