| Nustiualtnume a întrebat:

Sall am fost cu un baiat mai mare ca mine cu un an apoi el a zis ca se desparte de mine...si eu nu stiu ce sa fac, caci mai este un baiat dragut foc si ne stim de cand am fost micutzi si lui ii place de mine dar eu i-am zis inainte ca sunt intr-o relatzie si acum nu stiu cum sa ii spun ca imi place de el big grinbig grinbig grinbig grin ajutati-ma dau FUNDITA!

3 răspunsuri:
| Den30 a răspuns:

Mai intii incearca sa i-l intrebi ce mai face sa i-l inviti la un suc mai intii sa fie graguta cu el si prefate trista cind esti cu el pentru ca i-ti zic eu ca o sa te intrebe ce s-a intamplat? si atunci i-i spui de ce esti suparata si poate ......iese ceva

| Den30 a răspuns:

Doar daca nu are prietena

| Nustiualtnume explică (pentru Den30):

Nu are, ca el mi-a spus pe mess ca ma iubeste si chestii dar eu i-am spus ca sunt intr-o relatiie