| anonima01 a întrebat:

Sall! Am si eu o intrebare.Cum stiu daca un baiat ma place? Apropo daca te contrazici cu un baiat inseamna ca te tachinezi cu el?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mie cand imi place o fata incerc sa vorbesc cu ea ...bine ca la final zic eu ceva si nu imi mai vb 5 luni asta e altceva...dar hey, baremi incerci nu?

| Ady05 a răspuns:

Pai daca te place,iti vb mult,te ia in consideratzie sau chiar daca nu te cunoashte incepe mai pus pe glume.Dar in genere la un baiat ii place orice fata, evident, doar cele dragute foc big grin