| Dope a întrebat:

Sall! Ati auzit si voi ca Demi Lovato e emo?

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Fie ca e emo, rockerita, punkerita, nu se cuvine sa punem o eticheta unei persoane dupa genul de muzica pe care il asculta.
Emo este un stil de viata care apare atunci cand copilul, fiind mai sensibil, are probleme si cedeaza psihic retragandu-se de lume.
Demi nu este emo! Este o fire foarte deschisa!
Poate ca doreai sa spui Emo Style, nu?

3 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

oh go on daca tu crezi tot ce zice presa proastahappy

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Demi lovato nu e emo oh go on a avut o depresei la o petrecere si a fost dusa la ospiciu pentru 2 saptamani acum e libera si nu are nici o problema

| Dope explică:

Nu stiu, am vazut niste poze pe google cu ea taiata ff rau la manasad