| inteligenta a întrebat:

Sall, ce ati face daca Dumnezeu ar veni la voi si var intreba ce va doriti ce ati spune?

10 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Aşa ceva nu se va întâmpla.D-zeu nu există şi chiar dacă ar exista nu cred că ar fi aşa de imbecil să'şi consume timpul aiurea.
Sayonara!

| dreamgirl16 a răspuns:

Cica Dzeu nu existastraight face Ateu nenorocit!

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru dreamgirl16):

Accept să'ţi susţii religia da' nu fă nenorocită.Nu mă cunoşti, nu te cunosc, stai în banca ta şi taci, altfel trag eu nişte concluzii nu prea bune despre tine şi o să ai atunci motive să'mi spui "ateu nenorocit".
[Iar tu ca un creştin indubitabil ce eşti, ar trebui să scrii d-zeu fără prescurtări că aşa îţi arăţi respectul.]
Sayonara!

| dreamgirl16 a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Hay nu zau? Asa spui tu:X? Serios?! Ateu are si pretentsii acum laughing Hay lasa`ma, byyee!

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru dreamgirl16):

Mă bucur că ne înţelegem!
Sayonara!

| dreamgirl16 a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Daca as stii ce inseamna ""Sayonara""laughing ar fi super

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru dreamgirl16):

Înseamnă "La revedere" în Limba Japoneză draga mea.Fă tu un an de arte marţiale şi după aia dă'mi lecţii pentru Japoneza de bază.
SAYONARA!

| dreamgirl16 a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Aha sigur happy Nu aveam de unde sa stiu draga, asa ca termina cu aluziile astea!

| inteligenta explică:

Ma da va mai certati mult? ca imi dati dureri de cap! raspundeti sau taceti din gura!

| dacia63 a răspuns:

Buna,
eu l/as ruga sa mai creeze o lume paralela cu a noastra, dar perfecta, astfel ca noi actualii umani sa putem sa/i urmarim si sa corectam greselile noastre