| LostInDreams a întrebat:

Sall! Cine se uita pe E entertainment la emisiunea dr 90210(cu operatii estetice, de marire de sani etc)? M.am uitat azi si a facut un baiat (joel sau cam asa) o operatie, dar tot incerca doctorul sa dea de el si el era suparat, nu vroia sa raspunda. Ce s. a intamplet? Ati vazut? A esuat operatia sau de ce? Sunt foarte curioasaaahappy

1 răspuns:
| lays a răspuns:

Nu am cum sa-ti raspund dar vreau sa te intreb cevabig grinstii unde pot viziona Eentertainment pe netbig grin? ma uitam mereu inainte era postul meu preferat dar de cand m-am mutat de acasa m-am dat pe "upc"big griniar ei nu au canalul asta. daca stii te rog mult ajuta-mabig grin