| lavi58 a întrebat:

Sall cum dezinstalez programul tuneUp din calculator dau funda va promit!

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Uite un tutorial.

http://www.youtube.com/watch?v=yZV7HGgw4oA

e un program destul de nenorocit...de ajutor, dar poate cauza si asemenea neplaceri.

| darrio2007 a răspuns:

Daca iti apare in lista de add/remove programs din Control Panel incearca sa il stergi de acolo.La mine este dar nu vreau sa il sterg.

| lavi58 explică (pentru darrio2007):

Si la ce intru dupa ce dau?

| darrio2007 a răspuns (pentru lavi58):

Click pe start(jos dreapta)apoi Control Panel, Add or Remove Program.In lista click pe TuneUp.Se face banda albastra.Din partea dreapta pe acea banda ii dai Remove.

| lavi58 explică (pentru darrio2007):

Multumesc mult

| darrio2007 a răspuns (pentru lavi58):

Pentru putin.Te mai astept cu intrebari. Daca ma pricep am sa te ajut cu placere.Bft.

| Konata a răspuns:

Buna, din cate stiu eu cand insalezi un program pe pc se instaleaza automat si programul de dezinstalare. Trebuie sa-l cauti pe la ''programele mele''. Succes!

| lavi58 explică (pentru Konata):

Da dar il am acolo jos ca din programele mele il pot dezinstala dar imi ramane jos colo langa eas te rogg am nevoie de ajutor te rog sa imi zici ca nu imi dispare tuneUp.Si te mai rog ceva te rog sa imi zici daca stii daca trebuie sa platesti ceva daca instalezi programult TuneUp in calculator de asta sunt ingrijorata te rog sa imi zici daca stii ok astept raspunsul te rog funda

| Konata a răspuns (pentru lavi58):

Nu, in niciun caz nu trebuie sa platesti ca sa-l stergi. Atunci cauta peste tot si unde intalnesti pictograma programului sterge. Adica sa le stergi pe toate. Altfel nu stiu.

| Ovidiu34149 a răspuns:

Asta nu prea merge dezinstalat. Mam chinuit si eu. Da incearca in my copmuter - uninstal or change a program - clic dreapta pe tune Up uninstall

| lavi58 explică (pentru Ovidiu34149):

Da dar unde gasesc asta daca aveti teamviewer va dau codul meu si intrati dvs pe calculatorul meu

| lavi58 explică:

Da dar eu il am in bara de start acolo langa ceas si imi apare daca dau clic in dreapta imi apar urmatoarele start tuneUp,configure live optimization, turn on economy mode, turn on turbo mode, configure economy mode, configure turbo mode, configure notification area setings si daca dau pe unul dintre ele imi apare ceva cu 1 of 15 days si dupa buy now si nu stiu cum sa il dezinstalez ca mi-e frica sa nu vina la usa si sa ma puna sa il platesc va rog ajutati-ma dau funda va promit