| Lorena_6574 a întrebat:

Sall
E urgent! In lady popular domnisoara mea sa ingrasat...are 58, 30 si tb sa aiba 57, 60 cum o fac sa slabeasca? ca daca dau la fitness sau parc imi da Activeaza lista premium dar daca dau acolo imi da ceva ca sa platesc...plzzz spuneti-mi cum o fac sa slabeasca? Va rog foarte frumos!
Funda!

2 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Gasesti raspunsul tau aici http://cerculet.com/u.php?user=Nonny50 ! bafta

| millena a răspuns:

Trebuie sa nu mai faci nimic (sa te speli, sa dormi, sa citesti, sa muncesti) si dupa te poti duce la fitnes... sper ca te-am ajuata! kiss