| Keyboard a întrebat:

Sall la toti, vreau si eu niste poze pentru facebook ca sa trimiti cum ar fi
noapte buna
cand se anunta o furtuna eu va trimit o cafea buna
din vara la steaua
multa bafta
ba esti nebun

dar ca sa aiba poza stiti
cine imi da cat mai multe dau funda sau un site daca stiti

Răspuns Câştigător
| HardCore7750 a răspuns:

Pai nu e o pagina care sa posteze doar de astea, sunt unii care comenteaza la pozele paginilor, si cum am zis, nu e greu sa faci o poza de aia

4 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Sunt pagini care pun poze de astea, dar poti sa iti faci si tu, nu e greu

| Keyboard explică (pentru HardCore7750):

Poti sa-mi spui o pagina iti dau funda

| Keyboard explică (pentru HardCore7750):

Pai cum o fac?

| HardCore7750 a răspuns (pentru Keyboard):

Pai iei o poza cu cei vrei tu, si o bagi in paint, si scrii de ex ba, esti nebun?

| HardCore7750 a răspuns (pentru Keyboard):

Pai nu e o pagina care sa posteze doar de astea, sunt unii care comenteaza la pozele paginilor, si cum am zis, nu e greu sa faci o poza de aia