| CosminCSM00 a întrebat:

Sall, mi-am mutat desktop-ul in partitia D pentru ca eu salvez orice pe desktop si partitia D o am mai mare. Dar acum daca instalez windows-ul, o sa intampin probleme? Unde o sa am desktop-ul?

2 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Desktop-ul face parte din windows care de obicei se instaleaza pe partitia C. Daca instalezi win din nou o sa stergi doar partitia C asta daca te pricepi si nu dai delete si la partitia D cand instalezi windows-ul

| Andrew1996 a răspuns:

Cred ca nu, o sa-l gasesti tot in D. Dar ai grija sa nu raschetezi si D.winking