| anonim_4396 a întrebat:

Sall
nu mai pot intra in contul de facebook si as vrea un link cu care sa-l sterg
cel mai bun raspuns primeste funda si vot si daca ati putea explica foarte clar v-as fi foarte recunoscatoare
si cu atat mai repede cu atat mai bine =D

2 răspunsuri:
| anutatuca a răspuns:

Da acolo la am uitat parola si ti se va trimite un mesaj pe email

| Kiduutsa97 a răspuns:

Daca nu te mai poti loga pe facebook, cel mai probabil ti.a fost sparta parola. Nu il poti sterge, din cate stiu eu. Trebuie sa te loghezi pe el si de acolo ai cativa pasi de urmat pentru al putea sterge.