| Xfactor_2745 a întrebat:

Sall stie cineva cum pot sa scot o persoana care ma inspira de pe facebook ca am pus o din greseala si la sportivi preferati si ma enerveaza ca mi da stiri de la persoana respectiva si nu vreau. mersi funda

Răspuns Câştigător
| deea221 a răspuns:

Intri pe pagina respectiva sub poza de profil undeva mai jos putin o sa iti apara:
Creează Pagină
Get Updates via RSS
Nu-mi mai place
Denunţă Pagina
Distribuie
si dai nu-mi mai place, sau unlike.
asta daca e persoana publica si ai dat like la pagina,
daca e un profil de facebook obsinuit intri pe profil si sus in dreapta o sa ai:
Prieteni Abonat Mesaj
dai clic pe sageata de la prieteni si alegi scoate din lista de prieteni.