| Xtech a întrebat:

Stie cineva cum scap de stylul cel nou pe FaceBook? Vreau sa pun din nou Old Style, Pe cel nou l-am pus din greseala si nu stiu cum sal mai scot. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......k-daca-ai/
Aceasta insa, nu este chiar o solutie deoarece ea doar iti ascunde aceasta interfata, deci asa apare doar la tine, dar nu si la ceilalti. Odata activata aceasta interfata nu mai poate fi inlocuita cu cea veche.
Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Nu poți să îl schimbi.

| kotys a răspuns:

Vezi poate te ajută video-ul acesta.
http://www.youtube.com/watch?v=lAEVuUg07zM

| Xtech explică:

Se pare ca trebuie sa astept un Update happy. Asta e, multi se plang de stylul acesta.Va multumesc de ajutor!