| ghirghita a întrebat:

ajutati-ma peste vreo citeva saptamini am o intilnire cu o fata dati-mi niste sfaturi cum sa procedez.

Răspuns Câştigător
| Dubi19 a răspuns:

Pai la varsta de 11 ani ar merge mai mult un parc de distreactii, niste carsele i vata de zahar, nuuuu un bar ...mdar in fine...
Uinte niste sfaturi:
trebuie sa fii curat si aranjat, sa nu mirosi (niciunde)
trebuie sa fii pozitiv si vesel cu fetele
trebuie sa fii politicos si sa le faci complimente
neaparat trebuie sa ii deschizi usa (si la intrare si la iesire)
trebuie sa ii ridici scaunul, sa se poate aseza (stiu poate pare invechit dar dai dovata de bun simt si clasa, mai ales daca esti aranjat si la camasa)
trebuie sa cauti inainte subiecte de discutii (te interesezi de la ea sau de la prieteni, sau de pe fb ce lucruri ii plac)
Foarte dragut ar fi la inceput sa mergi sa o iei de acasa ( sau de la coltul strazii daca se ascunde de parinti laughing )....si sa ii oferi o floare (nu poate fii scumpa-pana in 7 lei)
ar fi dragut ca inaninte sa mergeti la bar, sau dupa, sa faceti o plimvare prin parc ...noaptea e cel mai intim si mai frumos

2 răspunsuri:
| Dubi19 a răspuns:

Intai spune-mi unde vrei sa mergi cu ea, si cam ca bbuget ai alocat, care ste varsta ta si revin cu idei.

| ghirghita explică (pentru Dubi19):

Ok intr-un bar cam pina la 50 de lei si virsta de 11 ani

| Dubi19 a răspuns (pentru ghirghita):

Pai la varsta de 11 ani ar merge mai mult un parc de distreactii, niste carsele i vata de zahar, nuuuu un bar ...mdar in fine...
Uinte niste sfaturi:
trebuie sa fii curat si aranjat, sa nu mirosi (niciunde)
trebuie sa fii pozitiv si vesel cu fetele
trebuie sa fii politicos si sa le faci complimente
neaparat trebuie sa ii deschizi usa (si la intrare si la iesire)
trebuie sa ii ridici scaunul, sa se poate aseza (stiu poate pare invechit dar dai dovata de bun simt si clasa, mai ales daca esti aranjat si la camasa)
trebuie sa cauti inainte subiecte de discutii (te interesezi de la ea sau de la prieteni, sau de pe fb ce lucruri ii plac)
Foarte dragut ar fi la inceput sa mergi sa o iei de acasa ( sau de la coltul strazii daca se ascunde de parinti laughing )....si sa ii oferi o floare (nu poate fii scumpa-pana in 7 lei)
ar fi dragut ca inaninte sa mergeti la bar, sau dupa, sa faceti o plimvare prin parc ...noaptea e cel mai intim si mai frumos