| Amelia05 a întrebat:

Merg la prima intilnire si va rog dati-mi niste sfaturi despre imbracaminte, fraze, comportament etc.

3 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Imbracate comod,cum iti place tie de obicei sa iesi in oras,comportate exact asa cum esti tu,dar nu fi timida,incearca sa emani acel sentiment de stapanire de sine,si fraze,ce pot sa spun, o conversatie usoara se face doar in 2, gen:ce-ti place ce-mi place, cum esti cum sunt, ce fel de prieteni ai/am...

| FashionDiva a răspuns:

Imbraca-te exigent! http://fashion.mozku.com/categorie-fashion/cu-ce-sa-te-imbraci/

Asa sigur te va remarca :)

| Anutsa_5885 a răspuns:

Eu consider ca pentru prima intilnire este cel mai bine sa fii cit mai naturala... succes