| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie urgent de voi si plss luati asta in serios...imi place de un baiat de la scoala. insa acesta e ff dragut si il plac cam toate fetele din sc. n-am vb cu el pentru ca credeti-ma nici n-am avut cum.nu as vrea sa ma placa dar macar sa fim amici. Plzz help me FUNDAA rasp rapid (scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| DarkRoses a răspuns:

Ce ciudat...asa am avut si eu un baiat fff dragut!(si profele il placeau la cat de bine arata o.o).In fine...eu m-am bagat in seama cu el imprietenindu-ma cu un prieten de-al lui care a ajuns sa ma placalaughinghappy iar apoi am inceput sa facem glume despre diferite subiecte. Daca reusesti sa te imprietenesti cu ceilati prieteni poti ajunge in cele din urma la el.Ba chiar sa te cheme si pe tine cand iese cu gascawinking

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Il plac toate fetele din scl. da ce ba e frate cu ronaldo sau cu torres? pai inseamna ca scoala are 500 de hectare, ce drcq? zi si u pe bune

| RaduPhantom a răspuns:

Deci poza ta nu e reala big grin

| Andreiutza12 a răspuns:

Mersi pentru cei care nu siau batut joc de raspuns big grin