| miruna854 a întrebat:

Am o intrebare urgenta : Pana cand e promotia aia de la Romtelecom cu abonament ( telefonie + internet+televiziune ) + o tableta Samsung cadou! Fundaaa urgent :* Multumesc P.S.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Promoţia este valabilă în perioada 21.06. 2013 – 31.07. 2013 sau în limita stocului disponibil de tablete.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Plătesti la tableta aia de o să i ti iasă si pe nas, ai bani? Si mai zice lumea că e criză, da deunde. Românii sint blindati majoritatea.

| Azµre a răspuns:

Dar decât să faci un astfel de abonament care te obligă să plătești 2 ani de zile câte 20 de euro pe lună care înseamnă în medie 20 x 4, 5 lei = 90 de lei pe lună, mai bine îți cumperi tableta separat... care costă 800 de lei. așa plătești la ăia 22 de milioane în 2 ani

| darrio2007 a răspuns (pentru Azµre):

Bun raspuns, Azure.

| Azµre a răspuns (pentru darrio2007):

Păi așa este... ăștia la abonamente te înțeapă rău de tot. Dacă n-are bani să zici să dea odată 8 milioane mai bine face în 6 rate decât abonament pe 2 ani tot iese mai convenabil.
Plus că, calitatea serviciilor de la romtelecom este proastă.