| ŜħadØwFcutPťParkour a întrebat:

Sall,TPU! Am o mare problema cu pc-ul. Aproape de fiecaredata cand deschid un fisier( ex: chrome,metin2, photo schape si multe altele) dar si cand nu deschid nici o aplicatie mi-se restarteaza pc-ul! Imi apar anumite avertismente cu ar fi ca windowsul trebuie restartat, si ca are o problema care cere restatrtarea acestuia! Se restarteaza foarte des! Daca il inchid un timp merge pentru o durata mica fara sa se restarteze dar apoi o ia de la capat. Folosesc windows xp. Puteti sa ma ajutati va rog?!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ai virusi. Daca vre fa-i o scanae cu Malwarebytes(dai search pe google s il gasesti) si sa stii ca asta e foarte bun si iti face prf toti virusii. Daca si dupa asta continua sa faca asa ar trebui sa reinstalezi windows-ul

| sheto a răspuns (pentru anonim_4396):

Sti cumva de unde pot downloada un windows si pasii care trebuie sa ii fac pentru al instala?sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru sheto):

Poti sa vorbesti cu cineva sa vina si sa ti-l instaleze ca e cam greu de explicat asa...Adica mi-ar lua ceva.

| sheto a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok mersihappy

| ŜħadØwFcutPťParkour explică:

Yoji, sti la ce ai zis tu m-am gandit si eu (sa instalez windowsul ) dar faza cu scanner-ul cred ca este o idee buna.