| andries221 a întrebat:

Am o problema legat de camera mea web.Nu stiu ce are am primit-o si cel de la care am primit-o mi-a zis ca merge.Nu stiu ce sa-i fac.Nu am nici un CD de instalare.Am nevoie de un raspuns repede!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce simptome are? Nu o citeste pc? Sau ce?

| andries221 explică (pentru darrio2007):

Pai... nu o gasescte pc

| darrio2007 a răspuns (pentru andries221):

Eu am patit asa ceva cand am luat o camera de la cineva.O luasem si era pentru vista.Noroc ca m-am uitat pe ambalaj.I-am dat-o inapoi si mi-am cumparat pentru xp.Vezi sa nu fie si la tine la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, mai exact, ce nu iti merge la ea?

| P3TR3 a răspuns:

Mdea..ne spui si ce anume are?
Daca cumva se vede dar negru mult si anumitii ''purici'' reinstal windows..numai asa reinoiesti USB'urilewinking
Mai sunt cazuri.dar nu ai specificat.ce se intampla.da eroare ceva.straight face