| CyBeRnEtiCk a întrebat:

am o problema si ma cam enerveaza la vodafone am facut o optiune cu 3000 de minute bla bla bla si cu i ntrernet pe mobil asa mi-a trimis prima data niste setari wap si mi-a mers a doua oara cand lea trimis nu a mai mers am sunat la 444 mi lea retransmis tot nu merge am oprit si repornit telefonul cum zicea si tot nu merge ca ma enerveaza fraierii astia de la votafone ma exaxperat astia! Dau funda daca poate sa ma ajuta cineva.Multumesc

1 răspuns:
| DISTROID a răspuns:

Am inpresia ca telefonul tau nu are setarile de net ca si eu am la fel si nu-mi merge daca vrei net trebuie sa te duci la ei ca sa-ti bage setarile in telefon apoi o sa mearga. uita-te pe vodafone.ro si trebuie sa scrie acolo