| Alskar a întrebat:

am si eu o intrebare. ce simti cand conduci pentru prima data o masina? vrau sa ma apuc de scoala de soferi

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Prima dată a fost superb, eram în mașină cu o tipă drăguță și ea tot la prima lecție. A întrebat-o instructorul dacă a mai condus vreodată și ea a spus că da, pe câmp, mașină tatălui ei, apoi m-a întrebat și pe mine instructorul dacă am mai condus vreodată și ca să nu mă fac de rahat, i-am zis că da, tot pe câmp laughing
Și dacă a auzit omu' că da, a sărit peste introducere și m-a pus direct la volan prin oraș. Am condus de parcă m-a născut mama cu volanul în brațe laughing A fost cea frumoasă experiență pe care am avut-o vreodată la volanul unei mașini.

6 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Salut.Eu am simtit frica, mai ales ca in fata mea s-a produs un accident...cu timpul te obisnuiesti, si sofatul va deveni ca mersul pe bicicleta.

| silvester13051996 a răspuns:

Nu e ca simti doar prima data, o simti cam primii poate si 500km eu unul mam simtit liber ca si cum as putea sa merg orunde cand vreau.

| s3s a răspuns:

Ca si cum ai *** prima oara, nu nimeresti din prima(vitezele)

| iKronstadt a răspuns (pentru s3s):

laughing Mi-a plăcut laughing

| iKronstadt a răspuns (pentru s3s):

Te apuca toti dracii, fiindca vrei sa conduci dar esti total pe langa. Cu timpul (si cu rabdare) iti trece. Incepi sa deprinzi chestiile de baza si usor-usor iti dai drumul. Este asa cum ti-a explicat user-ul 5partacu5winking

| DariaAlina a răspuns:

Simți că știi să conduci o mașină laughing