| GiiaaBăă a întrebat:

Am si eu o intrebare despre YM... mai exact Pulse! :X Mai demult am scris ceva pe Pulse la yahoo, adica stiti voi imi aparea la status Shared: bla...blaa.blaa cu albastru! Si nu mai tin minte unde am dat. Va rog sa imi spuneti unde sa dau si cum sa fac ca sa scriu iar statusuri. A doua intrebare este cum sa imi pun pozee pe yahoo. Am o poza cu mine dar vreau sa postez mai multe! Deci imi amintesc ca era ca o convorbire. thinking hmm! Adica erau mai multe poze cu mine si oamenii puteau sa'mi lase comentarii (ca la facebook) Acela este yahoo pulse cred. Deci cum pot posta statusuri cu Shared: bla bla bla si poze cu mine? Funditssa :*

4 răspunsuri:
| MRS005 a răspuns:

1. dupa ce scrii la status ce vrei tu scrii www.

| GiiaaBăă explică (pentru MRS005):

Nuuuu... asta stiu si eu straight face Eu vorbesc despre yahoo pulse sad

| GiiaaBăă explică (pentru MRS005):

Alooo mai citeste o data intrebarea straight facecrying

| MRS005 a răspuns:

Funda ?