| FlorinakeIulian a întrebat:

de ce nu mai merge google?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Site-ul google.ro a fost spart de hackeri miercuri dimineata
de I.R. HotNews.ro
9:05 Economie | IT
Site-ul Google.ro a fost spart de hackeri miercuri dimineata, iar pe pagina a aparut un mesaj al unui "hacker algerian". La aceasta ora google.ro nu poate fi in continuare accesat. Mesajul hackerului se termina cu expresia "va urma".

( acum merge)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E posibil sa ai probleme cu internetul, astepti putin sa-si revina. Actualizezi pagina sau poti incerca cu alt browser si vei vedea ca una din variante da roade.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Zuicahappy
la mine merge deci nu e o problema, cred ca la tine e "buba"..reincearca.
O frumoasa zi sa aihappy

| ÐÿÅ a răspuns:

Google a fost spart de hackeri miercuri dimineata (din cate stiu)
pentru ati merge scrii google search (asa fac eu) :p

Răspuns utilizator avertizat
| beyondbirthday a răspuns:

Ca n-ai net. Suna la cine-ti da netul.