| Criss001 a întrebat:

Sall TPU, HEY ma intrebam daca stiti cum se facea nota aia muzicala (ma refer la astea ♥ ☺ ☻ si altele) am facut-o mai demult si acum nu mai stiu cum se face ma puteti ajuta va rog >:"? MULTUMESC >big grin

Răspuns Câştigător
| M&M_2625 a răspuns:

Dai cu copy/paste de pe anumite site-uri, cel mai de folos cred ca este http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/

1 răspuns:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Hey, de la tastatura nu stiu cum sa faci, incearca ALT + 1 ( 2, 3, 4,... ) Le-am gasit pe un site : ♪ ♫