| mihaaa a întrebat:

m-am hotarat! nu mai vreau sa slabesc! vreau sa ma ingrash si sa manank tot ce vreau! si ce daca am burtika?! nu imi mai pasa! nu mai vreau sa ma strofoc atat sa dau burta jos, sa tin regim strict si sa scap de sunculitza! nu mai vreau! gata! vreau sa devin din ce in ce mai grasuna, cu burta maricica, cu sunculite, falcutze, gusa si celulita! SI MIE IMI place CUM ARAT ASHA! dar cum sa ma ingrash? (am 10 ani, 1, 60 si 123, 5kg :X) manank de la fast - food incontinuu, si burtika creste love struck, nu mai fac miscare, pikioarele imi sunt extrem de grase! :X am 95 cm la sani, 187 cm la burtika si 201 cm la fund! in fine, vreau sa ma fac maai grasaa! si nu ma mai rasgandesc! asa ca sa nu incercati sa ma influentzati intr-un fel! vreau sa ma mai ingrash si plz astept sfaturi puppy dog eyes! macar 3-4 colacei la burta vreau sa mai pun! astept multe, multe sfaturi si dau funda grasa laughing! [sczz ca v-am plictisit]

6 răspunsuri:
| Zoelinda a răspuns:

Ai inebunit? te-ai suparat pe viata?

| NoBoDy_9430 a răspuns:

rolling on the floorBaga slanina si untura, mananca dupa 6 searalaughing
Bafta la obezatlaughing

| ViseMaicăVise a răspuns:

Tu vorbesti serios? 187 cm in talie si 201 cm la fund?! Cum dracu vine asta? Si 123 de kile?! La 160cm si doar 10 ani?!?!?!
Fetito, poti sa mori. Stii asta, nu? Da' daca tii neaparat: baga in tine slanina si carnaciori si ciocolata si draci si laci pana faci "BOOM!"

| Annaid a răspuns:

Ai inebunit femeie?

| ank_2471 a răspuns:

Eshty scrantita

| Ale_5542 a răspuns:

Niste slanina cu ceapa asa pe la noua seara m ulte prajeli cARTOFi prajiti... fast food si succes sa ajungi la 500 de kilograme