| mihaaa a întrebat:

Sall all! fratilor, ieri am pus aceeasi intrebare d nu am rimit un raspuns concret! ma ajuta cineva sa ma ingrash? daca nu ma deranjeaza, am 124 kg si am 10 ani si vreau sa devin cea mai gras fata din lume! plzzzz ajutor! vreau sa depasesc 222 kg! si nu stiu cum dar acum manank inkontinuu si n-am pus nimic! haydetI! vreau rasp. concrete! Astept...

7 răspunsuri:
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Daca nu ma crezi si eu as vrea sa ma mai intramez putin
am doar 29 kg
am noua ani

| ღSคภ๔яค a răspuns:

LOl e imposibil.Sincer nu pre sti sa minti e absolut imposibil sa fii asa grasa la varsta de 10 ani acum sa fim seriosi.Si nu ii bine sa fim grasi.NU iti da nimeni nimic daca esti grasa sau slaba. Poate apari in cartea recordurilor dar nu primesti nimica.Asta e chiar o minciuna gogonatarolling on the floor))

| dede070707 a răspuns:

Pfoairolling on the floor
tu suferi grav laughing

hai ca esti tarerolling on the floor

| A12NDRA a răspuns:

Nu te supara, dar tu ai citit ce ai scris? Cred ca tu vrei sa mori si nu sti cum, pai apucate de mancat ce mai astepti, mananca cata ciocolata si cate dulciuri poti.Pana ce maicata nu va mai putea sa te scoale, la propriu.Doamne mare e gradina ta...

| smileforme a răspuns:

Esti bolnava fatawinking si asta e grav straight facestraight face mai bine consulti un medic psihiatru... ai auzit de anorexie? tu ai opusul laughing

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Vorba lui ingrid nu prea ai cu sa ai 124kg la 10 ani adica ar trebui sa rati ca un balon. ma rog sa zicem ca te cred cum dracu sa vrei sa te ingrasi in loc sa slabesti adica sa fim seriosi vrei sa mori cumva? baga in tine dulciuri sau cumparati o saormerie sau ceva... ia-ti angajati si pune-i sa iit faca o saorma mare la fiecare 15 minute...vezi sa mananci tot. bafta la mancat :*

| ViseMaicăVise a răspuns:

Ceee? Ti-o faci cu mana ta... sau faci misto de noi...