| Andre a întrebat:

Sall...TPU uite am si eu o intrebare in care sunt confuza nu stiu ce rasa ar fi ideala pentru bloc si pentru mine un yorkshire(trebuie sa il tunzi des si ii se lasa parul cand implineste varsta de 3 ani ) bichon maltese (nu sunt sigura de aceasta rasa ) westy(imi place dar nu situ ce sa aleg) am mare nevoie de ajutor dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| EllyCA a răspuns:

Pai eu zic sati ei un westy sunt atat de draguti... dar asta e parerea mea. sper ca te-am ajutat! pupikkk! papa

1 răspuns:
| Andruza a răspuns:

Bishoooooni
Sunt cei mai draguti dupa parerea mea
big grin