| RorySan a întrebat:

Sall tuturor
Am o dilema ff mare..mai e putin si va trebui sa aleg la ce facultate sa ma duc.
Dar eu habar nu am ce sa aleg dintre Iasi si Bucuresti.voi ce parere aveti?
PS:Vreau administrarea afacerilor...

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Doua orase naspa... Fugi de Iasi, partea aia a Romaniei e si mai trista decat tigănăraia din sud.

| RainmakerX a răspuns:

Bucuresti.

Conteaza mai mult dorinta ta de a invata dar, de cele mai multe ori, lumea se uita si la numele facultatii, locatie, asa ca ai un mic avantaj spunand ca ai terminat facultatea la capitala.

| RorySan explică (pentru RainmakerX):

Multumesc mult!

| Raniaa a răspuns:

Nu contează orașul, contează dorința ta de a învăța, de a face ceva. București, Iași... rolling eyes