| mentalism a întrebat:

Sall! va rog ajutati-ma! am avut winap din ala 5.1 sau ceva de genul. dintr-o data nu mai puteam sa ascult muzica imi arata doar ca este oprita muzica. am vrut sa descarc unul nou dar nu am mai vrut. dupa. am dat uninstall si mi-a aratat o noua imagine din aia cu volumul, numele melodiii si diferite setari, iar pe desktop imi arata imaginea de la fisier cu cartile alea una peste alta. le-am sters, iar acum im reda muzica in windows media player. iar winaqp nu mai am! ce trebuie sa fac ca sa am din nou windows? va rog.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inti pe Google scrii Instalare Windows selectezi prima optiune si restul vezi pe percursul instalarii.