| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

am o problema cu windows media player cand dau clic pe un video mi-l reda dar fara imagine doar sunetul cum pot rezolve sa imi dea si imaginea?(am windows 7 ultimate)funda

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Instaleaza Adobe flash playerul! http://get.adobe.com/flashplayer/ sa fii atent sa debifezi scanarea cu mc afee nu iti trebuie!

| florin1979 a răspuns:

De asemenea instaleaza si k lite codek pack! iti lipsesc si codecurile video! http://www.softpedia.com/......Pack.shtml

| Prici a răspuns:

Cauta pe internet Windows 7 Codec Pack si instaleazalhappy
Si app, foloseste BS Player freehappy
Merge mult mai bine si iti descarca singur subtitrarile
Funda? XD

| Mogos_Daniel_1989 a răspuns:

Eu cred ca problema este video respectiv.Incearca sa il deschizi cu bsplayer. Daca nu mere video-ul este de vina.
Daca merge in bsplayer si in windows media player nu merge, trebuie sa descarci o versiune mai nou de windows media player.
Oricum windows media player este praf.Foloseste bsplayer