| roxana_3458 a întrebat:

Sall! Vreau sa-mi pun pierce in buza dar nu stiu cum sa fac fara sa vada parinti si cam cat ar costa unul? cel mai bun rapsun funda+vot

Răspuns Câştigător
| Piinkyy a răspuns:

Pai vrei neaparat in buza? adica iti poti da si in ureche sau in buric. undeva unde sa nu se vada asa rau, dar pentru inceput poti purta un pierce mic si finut ca sa un se vada rau. La un salon special pentru asa ceva tattos in general acolo se ac si piercinguri incearca intr-un mall ceva sau chiar la o clinica...Un pierce in buza te duce cam pe la 100 de lei depinde si de pierce. Eu ti-as recomanda sa iti faci in ureche nu patesti nimic in buza te complici, te doare si poate ti se si umfla este alegerea ta dar ti-am spus te duce cam pana intr-un milion chiar mai putin de atat intereseaza-te la un salon special pentru asa ceva :*

3 răspunsuri:
| bObby123 a răspuns:

Eu m-i-am bagat singur pearce in buza cat si in spranceana
am dat pe el 10 lei si pe un ac de branula 2.5 lei, pur si simplu am bagat acul in spirt am spalat bine cu vata imbibata in spirt in locul unde am facut gaura si am bagat acul din nauntru inspre afara, a durut nu am ce sa zic dar acum sunt multumit!
Mi s-a infectat doar putin dar asta e normal!
Eu zic ca, daca ai curaj puel singura, scutesti niste bani totusi din cate stiu eu in saloanele in are se fac tatuaje se pun si pearce!
nu pot sa iti urez decat mult succes!

| Orgolios a răspuns:

Evita piercul, nu te ajuta cu nimic asta, nici nu te face sa pari mai dur/a.
Mai mult te chinui singura.

Răspuns utilizator avertizat