| AdrianThC a întrebat:

Sallut as avea nevoie de ajutor sa imi recuperez cumva contul de Facebook azi cred ca mi.am luat report si am incercat sa imi dovedesc identitatea si nu reusesc am lasat si mesaj pe pagina oficiala Facebook cum ca vreau sa imi recuperez cotun, va rog am nevoie de ajutor, multumesc!

1 răspuns:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Daca ai primit report nu cred ca ti-ai pierdut contul, numai niste acese la el.
Daca este asa poti face un ticket la cei de la Facebook / un email prin care sa le explici problema iar ei vor incerca cat de mult vor putea sa te ajute.