| armageddon22 a întrebat:

Sallut TPU am si eu o intrebare dar n-am gasit ce categorie sa pun asa ca ramane asta si comentati degeaba cu,, ai gresit categoria bafta" doar pentru+1 intrebare.
intrebare este aceasta : de curand mi-am facut si eu comunitate pe facebook pentru a aduna APRECIERI. intrebarea mea este cum pot da admin unei persoane(ca sa ma poata ajuta si sa ma poata ajuta! ) va rog rapiiiid

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Eu ti-am raspuns la intrebare! Cand am postat nu era si raspunsul tau. Acum raspunsul tau nu are nici o relevanta cu intrebarea pusa de tine. Pot sa sterg intrebarea ca sa nu irosesti o funda degeaba sau o poti sterge tu.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Cum pui ADMIN la o pagina fan page? Te duci la pagina ta, click pe -> Editeaza Pagina click pe -> Roluri Administratori scrie numele prietenului la -> Type a name or email (daca nu iti este prieten persoana scrie emailul persoanei cu care s-a inregistrat pe facebook). Acum da click pe sageata de sub nume si alege Content Creator. Content Creator nu poate sa stearga pagina sau sa puna alti admini sau sa stearga alti admini.
Click pe -> Salveaza si scrie parola ta. Enjoy!

| armageddon22 explică (pentru neluL):

Am zis ca stiuuu dinainte sa scrii tu daca nu ai vazuuuut

| neluL a răspuns (pentru armageddon22):

Eu ti-am raspuns la intrebare! Cand am postat nu era si raspunsul tau. Acum raspunsul tau nu are nici o relevanta cu intrebarea pusa de tine. Pot sa sterg intrebarea ca sa nu irosesti o funda degeaba sau o poti sterge tu.

| 8mariastar a răspuns:

Sa ii trimiti un mesaj pe facebook

| armageddon22 explică (pentru 8mariastar):

Eu il cunosc in viata reala nu stiu pentru ce ai scris sa-i trimit mesaj dar nah. imi puteti spune mai clar cum il fac si pe el admin?

| armageddon22 explică (pentru armageddon22):

Am primit raspuns in alta parte, ca sa nu se iroseasca o funda degeaba, ii i-o ofer unui voluntar care vrea sa fie admin cel putin 5-6 aprecieri sa-mi aduca si i-o dau! lasati aici id de mess cu care vreti admin