| KateMiddleton a întrebat:

Salu TPU. Povestiti-mi cava intimplari interesante din viata voastra cu detalii. Funda pentru cea mai captivanta istorioara!

5 răspunsuri:
| Epigonul a răspuns:

Era candva prin 2004...

| Krokodil a răspuns (pentru Epigonul):

Pe o ploaie teribila.

| Epigonul a răspuns (pentru Krokodil):

Eu si prietenii mei...

| KateMiddleton explică (pentru Epigonul):

Vreau sa aflu intimplari din viata voastra.

| HarryPotterandGinnyWeasley a răspuns:

Acum 3 ani surorile mele erau foarte obraznice.Mama mea avea o cameră plină cu machiajuri, rujuri și tot felul (doar știți și voi) în care adorau să se joace surorile mele.
Într-o zi când mama mi-a spus să am grijă ca fetele să nu intre în camera aceea deoarece ea pleacă. După cea ea a plecat eu am rămas să am grijă acolo când vine una dintre gemene și îmi spune că vrea să se uite cu mine la televizor și până la urmă am mers dacă nu se apuca de plâns.
Cât am stat la televizor cu ea cealaltă geamăna s-a dat pe toată fața cu un ruj întreg și aproape o cutie de machiaj.
Cât timp am spălat-o prima geamănă a pus cenușă în pat și sub covor.
Și bine înțeles că eu am fost pedepsită și nu ele.(deoarece aveau 2 ani)
X-(