| Zarnițchi_Vladimir_1993 a întrebat:

Saluate TPU știe cineva vreun site unde poți să faci bani online ceva serios nu neobuxuri care îți dau 0.001 dolari de reclamă, Mulțumesc

7 răspunsuri:
| albina333 a răspuns:

Am incercat toate prostiile posibile,(inclusiv fanslave si paid2 youtube) peste tot vezi numai banare cu teancuri de bani de zici ca a dat norocul peste tine nu alta :))siturile cu PTC sunt de nimic(primesti 0.001$/click), daca poti sa faci 2 centi/zi. Am gasit unu mai de Doamne ajuta dar sa nu va asteptati sa va imbogatiti peste noapte, in schimb poti sa faci cam 3-4$ pe zi fara sa rastorni muntii, la inceput e mai greu dar dupa 3-4 zile treaba se usureaza, e ceva gen Microworkers doar ca sunt mai multe joburi, iar pentru incepatori au "Site surfing" care e platit de 4 ori mai bine decat pe site-urile de PTC care isi bat joc de tine, va puteti inregistra pe linkul meu de referral daca vreti http://dollarsincome.com/-231748.htm, incerca-ti 1-2 zile ca nu aveti nimic de pierdut si nu veti regreta.BAFTA!

| andaa89 a răspuns:

Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603. Ai de facut task-uri, sondaje si click-uri pentru reclame. La sondaje castigi cam 1 $ pe sondaj, depinde de disponibilitatea lor. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.

| Adytzzzuuu a răspuns:

Salutare Vladimir, te pot ajuta eu, ma poti contacta pe YM & Skype sv_26_ady O zi buna!

| Vlad_Onofrei_1999 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani pasiv numai prin a completa task-uri sa dai like pe pagini de socializare poti cu http://www.viespar.ro/? reff=8dbed999d3763d2c677fee1a4ec9442b si daca te inregistrezi primesti 5 $ gratis.

| Damaschin_Cristian_1982 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/dacris

Incearca asta...e mai greu pana intelegi ce trebuie sa faci...sunt jucatori abili care fac sute de euro lunar..chiar mii

daca vrei sa te initiez cauta-ma pe skype id:cristi1682