| Dorinadarling a întrebat:

Salut, aș dori să întreb, dacă îmi fac un tatuaj acum și peste câțiva ani voi dori să fiu mămică sau să donez sânge, acest tattoo ar putea afecta cumva? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eu unul nu cred ca au legatura una cu cealalta... poti sa-ti faci tatuajul fara frica insa ai grija sa nu fie ceva obscen sau ciudat intrucat o sa cresti si cine stie... poate ca o sa regreti ca ti l-ai facut.

Bafta!

1 răspuns:
| xHorrorx a răspuns:

Salut happy..Nu prea are nici o legătură cu maternitatea, însă nu sunt chiar așa sigură despre donatul sângelui.Depinde dacă îți sunt găsite infecții la nivelul pielii sau sângelui, din cauza tatuajului.Deși nu prea cred că ar fi o problemă cu infecțiile.În fine, eu zic că e posibil să fii ok când vei vrea să faci chestiile alea.Succes ^^