| zurghii a întrebat:

Salut, acum cateva zile mi-am depus dosarul pentru bursa sociala la facultate, voi primi un email in care sa-mi spuna daca am fost "acceptat" pentru a primi bursa sau trebuie sa astept sa vad daca o voi primi sau nu? Ii prima data cand am depus un dosar pentru o bursa asa ca nu prea stiu la ce sa ma astept.

1 răspuns:
| AndrElle a răspuns:

Vor apărea listele la avizier, secretariat pentru cei care au luat bursa. Comunica și tu cu colegii vezi ce spun, ei au făcut la fel.