| Floreenofficial a întrebat:

Salut! Ajutați-ma va rog frumos cu niste opinii, păreri.1. Daca beau apa dintr-o sticlă murdara pot să-mi pierd auzul sau văzul? 2.Eu noaptea las telefonul la încărcat în fiecare seară pe timpul nopții. Poate porni vreun incendiu? Mi-e frica! 3.Mama lucrează de noapte și sunt singur acasa de la 18 și până dimineața la 8. O să supraviețuiesc? Mi-e frica! Va mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Together a răspuns:

1. Nu e imposibil, dar sanse mici. Mai degraba faci o indigestie.
2. Sanse foarte, foarte mici, daca e un telefon din zilele noastre si instalatia electrica nu are probleme.
3. Daca nu te panichezi si dai foc la casa ar trebui sa supravietuiesti. Dar daca te streseaza constant intrebarile astea, scad sansele.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Depinde cât de murdară este sticla. 2. Nu.