| ionutz_3878 a întrebat:

Salut all,astazi sunt foarte suparat,astazi la scoala au facut niste baieti misto de mine fiindca sunt prea mic de inaltime, am 1m 55 si varsta de 18 ani. Ma simt foarte prost dispus, imi tot spun mereu ca sunt fraier si ca nu sunt smecher ca ai. Eu sunt o persoana mai linistita. Ce sfaturi imi dati?

2 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Mai tu nu trebuie sa pui la suflet tot ce zic altii despre tine.tu trebuie sa fii tu insutti si sa ramai la fel de linistit ca pana acum.invata sa iti apreciezi si iubesti corpul asa cum e el slab gras mic mare nu conteaza, asta te face sa te simti mai bine si sa capeti mai multa incredere in tine.nu corpul te face pe tine ci tu il faci pe el.

Răspuns utilizator avertizat