| Gabi1012005 a întrebat:

Am 13 ani si de la un timp umblu cu tot felul de ""copii"" mai dubiosi, unii au 17 ani si o folosesc des pe MARIA (daca intelegeti), altii fumeaza...
De fapt eu nu ii cunosc bine, adica nici numele nu le stim, ne intalnim pe strada ne salutam, stam fumam o tigara, etc. Dar baietii sunt chiar de treaba adica nu ma ia cu chestii de genul ""Hai fumeaza una de amea, sau ia si tu niste MARIA""
Nu ei m-au luat cu faza cu fumatul ci eu din prostia mea, ca am vazut la altii... Iar acei baieti ne spun ca daca ne apucam de MARIA sau de CIOCOLATA suntem mari prosti.

Este in regula daca umblu cu acesti tipi?

Recunosc ca am cam inceput sa plec de la scoala, si sa chiulesc cu ei, dar no csf. plec si eu de la franceza, desen si religie.

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Faptul ca chiulesti de la ore nesemnificative nu o problema, daca nu faci pre multe absente si iti faci media, dar faptul ca la 13 ani esti fumatoare si umbli cu tipi de 17 care trag iarba, da.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu, nu e bine ca umbli cu ei si nici faptul ca fumezi nu e ok.

| Freya1 a răspuns:

Mai bine ai merge la scoala si ti-ai vedea de invatat pana nu intri in ceva belele