| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 15 ani si inaltimea 1.64 si vreau sa mai cresc.Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi da nu baschet, inot sau handbal ca de astea stiu si eu. Daca puteti sa ma ajutati, imi puteti spune niste exercitii sau sa consum ceva pentru a ma inalta. V rog datim raspuns

3 răspunsuri:
| zxsds a răspuns:

Totusi e cam devreme sa iti faci griji pentru inaltime de acum...
Probabil colegii/prietenii tai sunt mai mari la varsta ta si de aia te ingrijorezi
Eu la 15 ani aveam 1. 50, acum am 19 si 1. 75 happy

Totusi un pic de baschet n-ar strica...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici macar nu ai spus daca esti fata sau baiat, dezvoltarea difera happy mai da cateva detalii si ti se va raspunde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai la spalier sa stai acolo cu mainile si te lungesti vb serios