| Gabyy006 a întrebat:

Am 16 ani si 1.83 inaltime, am inteles ca genoflexiunile cu haltera in spate afecteaza cresterea in inaltime. Eu am facut acest tip de exercitiu doar o data, 4 serii cu greutati incepand de la 27 pana la 57 de greutati, daca de acum inainte nu mai fac acest tip de exercitiu ma afecteaza cu ceva ca am facut doar cele 4 serii?
P.S: inainte nu stiam ca afecteaza cresterea.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi-ti de treaba! Sportul ajuta la crestere si nu opreste. Intreaba un medic si ai sa vezi ca-ti spune la fel.

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic, daca repetai mai mult da, dar asa nu a avut timp sa se imprime in crestere!

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Nu te va afecta cu nimic.