| EdwardEddy a întrebat:

Am 18 ani si as dori sa stiu daca este prea tarziu sa ma apuc de trucuri magice-iluzionism, luand in considerare faptul ca nu stiu nimic despre asestea?

Răspuns Câştigător
| marian951 a răspuns:

Poi ce crezi ca e asa de greu.Nu e o stiinta sau ceva la care trebuie sa ai talent.Cauti trucuri si le exersezi si cand ai devenit destul de bun incepi sa le arati oamenilor si dupa ce ai devenit expert te prezinti la organizatorii de evenimente si le spui ca vrei sa te faci cunoscut si ca esti dispus sa le faci un spectacol de magie pe gratis...si peste catva timp daca esti suficient de bun o sa incepi sa fii chemat la diverse evenimente. Bafta

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sickoffallthings a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu, insa ca sa reusesti trebuie sa iti dedici foarte mult timpul pe exersat ca sa capeti indemanare.

| Mimy123 a răspuns:

Niciodata nu este tarziu sa inveti ceva nou. Daca te pasioneaza, nu va conta varsta pe care o ai.

| Dyana100 a răspuns:

Niciodata nu e tarziu sa incerci ceva nou. Daca nu sti in timp inveti. Nimeni nu s-a nascut stiind.

| Rahy a răspuns:

Daca chiar iti doresiti atat de mult chestia asta ar trebui sa te apuci sa stii cu adevarat ce inseamna si cum se practica, deci mult SUCCES!